KTO SOM?

HISTÓRIA

Stolárstvo Batík som založil v roku 2006. Skúsenosti s výrobou a montážou nábytku som však mal už viac ako desaťročie z predchádzajúceho zamestnania. Začínal som v malej dielničke za rodinným domom, postupne pribúdali spolupracovníci a po niekoľkých rokoch nám bolo tesno a tak sme vybudovali výrobnú a montážnu halu s rozlohou 120 m2.

Od začiatku svojho pôsobenia v tejto oblasti sa zameriavam na navrhovanie a výrobu nábytku na mieru. Nábytok navrhujem podľa konkrétnych priestorových možností zákazníka, podľa jeho individuálnych predstáv a želaní. Veľký dôraz pritom kladiem na kvalitu prevedenej práce a na to, aby výrobok bol nielen vkusný, ale hlavne praktický, účelový a plne využiteľný. Navrhované riešenia sú dizajnované tak, aby sa čo najviac približovali predstavám zákazníka s použitím najnovších materiálov, spojovacích elementov a moderných doplnkov. Samozrejmosťou je realizácia objednávok po celom Slovensku.

MOJA FILOZOFIA

VYRÁBAME
  • Kuchynské linky
  • Vstavané skrine
  • Vešiakové steny
  • Detské a študentské izby
  • Kancelársky nábytok
  • Obývacie izby
  • Kúpeľnový nábytok
  • Bytové doplnky

Kontaktujte NÁS

– v prípade akýchkoľvek otázok

OD NÁVRHU K REALITE
Zamestnanci
Rokov skúseností
Spokojných klientov
Návrhov riešení
AKO PRACUJEME?
1.

PRVOTNÉ ZAMERANIE A NÁVRH

Spoluprácu zvyčajne začíname oboznámením sa s požiadavkou zákaníka. Nasleduje prvotná analýza, zameranie priestoru u zákazníka, hľadanie čo najvhodnejších praktických možností riešenia. Všetko sa robíme v kooperácii so zákazníkom tak, aby sme sa čo najviac priblížili nájdeniu spoločného riešenia, s ktorým bude zákazník spokojný.

2.

PREDBEŽNÁ KALKULÁCIA

Po prvotnom zameraní a predstavení požiadaviek vypracujeme spoločne so zákazníkom kreslenú skicu, na základe ktorej sa vypracuváva predbežná cenová ponuka.

3.

3D VIZUALIZÁCIA

Po predbežnom súhlase s cenovou ponukou začíname pracovať na 3D vizualizácii návrhu. Zároveň máte možnosť vyberať druh materiálu, provrchovú úpravu nábytku, detaily farieb,  krytky, úchytky … skrátka všetko potrebné pred spustením samotnej výrobou.

4.

VÝROBA

Po zaplatení zálohy /zvyčajne 50% s celkovej sumy s DPH/ začíname s objednávkou materiálov a samotnou výrobou. Dĺžka výroby je závislá na vybraných materiáloch a požiadavkách zákazníka. Štandardne trvá 4-6 týždňov.

5.

DOPRAVA A MONTÁŽ

Vyrobený nábytok privezieme k Vám domov a kvalitne a rýchlo namontujeme. Po montáži a odovzdaní do užívania sa dopláca druhá polovica sumy.

DIELŇA

Naše výrobné priestory.